RUBBERGARD EPDM

GOTOWI NA PRZYSZŁOŚĆ DACHÓW

ODKRYJ RUBBERGARD EPDM

ULTRAPLY TPO

JASNOKOLOROWE ROZWIĄZANIE DACHOWE

ODKRYJ ULTRAPLY TPO

RUBBERGARD EPDM

PRZYGOTUJ SIĘ NA PRZYSZŁOŚĆ DACHÓW

 

PEŁNE WSPARCIE OD KONCEPCJI PO ZAKOŃCZENIE INWESTYCJI

Membrana dachowa RubberGard EPDM może być montowana tylko przez profesjonalnych wykonawców, którzy zostali przeszkoleni i zatwierdzeni przez firmę Elevate. Firma oferuje różnorodne programy szkoleniowe w ośrodkach szkoleniowych rozsianych po całej Europie i Azji. Celem tych programów szkoleniowych jest edukacja i zapoznanie wykonawców dachów ze wszystkimi aspektami montażu systemów dachowych z EPDM, od poziomu podstawowego po zaawansowany.

Wsparcie firmy Elevate rozciąga się po sam szczyt inwestycji. Nasz zespół techników terenowych zapewnia pomoc przy rozpoczynaniu pracy, oferuje porady w miejscu inwestycji, a także przeprowadza kontrole dachów.

Elevate oferuje kompleksowy zakres dokumentów technicznych i narzędzi, takich jak narzędzia do kalkulacji materiałów, instrukcje techniczne pokazujące metody montażu krok po kroku, projekty systemów, rysunki szczegółowe, karty informacyjne produktów oraz karty charakterystyki. W skrócie firma Elevate dostarcza wszystkie narzędzia potrzebne do dokładnego zaprojektowania, wyspecyfikowania, skosztorysowania i montażu wysokiej jakości systemu dachowego RubberGard EPDM.
 

INTERESUJE CIĘ SZKOLENIE DOTYCZĄCE MEMBRAN EPDM?

SZYBKI I ŁATWY MONTAŻ

 • BEZ UŻYCIA PALNIKÓW
  W przeciwieństwie od tradycyjnych membran dachowych do montażu membran RubberGard nie trzeba używać płomieni ani butli z gazem
 • DUŻE PANELE EPDM = MNIEJ POŁĄCZEŃ
  Membrany RubberGard EPDM są dostępne w różnych rozmiarach paneli sięgających 15 m szerokości i 61 m długości, co znacznie zmniejsza liczbę połączeń.
 • BEZ SPECJALNYCH NARZĘDZI
  Nie są wymagane żadne wyspecjalizowane ani drogie urządzenia, takie jak agregaty zgrzewające

Produkt Elevate RubberGard EPDM od momentu wprowadzenia na rynek w 1980 roku ugruntował swój status jako sprawdzona, wysokiej jakość membrana hydroizolacyjna, która potrafi sprostać zarówno dzisiejszym, jak i przyszłym wyzwaniom. Nasza oferta pozwala znaleźć właściwe rozwiązanie dachowe EPDM dla danego projektu.

Dowiedz się więcej o membranach RubberGard EPDM

Pobierz nową aplikację Elevate
Nowa aplikacja Elevate zapewnia szybki dostęp do niezbędnej dokumentacji technicznej, zawsze i wszędzie, gdziekolwiek jesteś.
POBIERZ APLIKACJĘ
EPDM_design_freedom

SPRAWDZONY PRODUKT

Do tej pory zamontowano ponad 1,5 miliarda m² membran RubberGard EPDM na całym świecie, od Alaski po Zatokę Perską. Odkryj niektóre z naszych projektów i zainspiruj się!

ULTRAPLY TPO

JASNOKOLOROWE ROZWIĄZANIE DACHOWE DLA TWOICH PROJEKTÓW

 

PEŁNE WSPARCIE OD KONCEPCJI PO REALIZACJĘ

Sukces zrównoważonego systemu dachowego zależy nie tylko od materiałów wysokiej jakości, ale również od odpowiedniego projektu i profesjonalnego montażu. Właśnie dlatego oferujemy wykonawcom pełne wsparcie od projektu po realizację inwestycji, niezależnie od tego, czy membrany TPO to dla nich nowość, czy też stosują je od lat.

INTERESUJE CIĘ PRACA Z ULTRAPLY TPO?

SZYBKI I ŁATWY MONTAŻ

 • BEZ UŻYCIA PALNIKÓW
  W przeciwieństwie do tradycyjnych membran dachowych do montażu membran UltraPly TPO nie trzeba używać płomieni ani butli z gazem.
 • ŁATWOŚĆ STOSOWANIA
  Nasze membrany UltraPly TPO są dostępne w szerokościach do 3,05 m, co sprawia, że pokrywanie jest szybkie i ekonomiczne. Lekkie membrany TPO oferują różne możliwości montażu na dachach o małym nachyleniu zarówno w przypadku renowacji, jak i wznoszenia nowych budynków.
 • ŁĄCZENIE ZA POMOCĄ GORĄCEGO POWIETRZA
  Dzięki połączeniom membran UltraPly TPO łączonym za pomocą gorącego powietrza, uzyskuje się gwarancję szybkiego i ekonomicznego montażu membrany dachowej z TPO, stałej jakości połączeń i wysokiej wytrzymałości. Szeroki zakres temperatur łączenia membran UltraPly TPO umożliwia montaż przez cały rok w różnych warunkach pogodowych.

Systemy dachowe z TPO zostały powszechnie przyjęte w branży dzięki ich wielu zaletom w zakresie parametrów i montażu. Od zbudowania pierwszych dachów z użyciem TPO na początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia zamontowaliśmy setki milionów metrów kwadratowych naszych membran dachowych UltraPly TPO na całym świecie.

Dowiedz się więcej o UltraPly TPO

SPRAWDZONY PRODUKT

Od Alaski po Zatokę Perską. Odkryj niektóre z naszych projektów i zainspiruj się!

RÓŻNICA ELEVATE

MOŻESZ NA NAS LICZYĆ

Jako członek światowej sieci komercyjnych dystrybutorów i wykonawców produktów Elevate, reprezentujesz najlepszych w branży budowlanej. Chcemy Ci pomóc wygrywać więcej przetargów, rozwijać swój biznes i świadczyć wysokiej jakości usługi Twoim klientom. Aby pomóc Ci osiągnąć sukces, oferujemy różnorodne innowacyjne systemy dachowe dla budynków komercyjnych objęte najlepszymi gwarancjami w branży. Ponadto, nasz doświadczony zespół techniczny jest gotowy Ci pomóc, gdy tylko jest to potrzebne.