Role: {{ value }} Which best describes your role?

Your response helps us make our online experience better to provide content that is specific to your role.

Thank you. Your response helps us make our online experience better to provide content that is specific to your role.

Firma Holcim Building Envelope jest czołowym producentem systemów dachowych wysokiej klasy do pokryć dachowych budynków komercyjnych, przemysłowych i mieszkalnych. Od 1980 r. nasze wyroby zostały zainstalowane na setkach tysięcy dachów na całym świecie. Aby dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach, kliknij jedno z pól wyrobów znajdujących się poniżej.
 

EPDM

Systemy dachowe EPDM firmy Elevate to trwałe i niezawodne rozwiązanie hydroizolacyjne przeznaczone do stosowania w budynkach komercyjnych, przemysłowych i mieszkalnych.
Komunalne i komercyjne
Budynek mieszkalny

TPO

Podstawę systemu dachowego UltraPly TPO firmy Elevate stanowi termoplastyczna, trwała i przyjazna dla środowiska membrana dachowa TPO, przeznaczona do stosowania na płaskich i niskospadowych dachach budynków komercyjnych i przemysłowych.
no-category

IZOLACJA

Firma Holcim Building Envelope chce zapewniać swoim klientom kompleksową ofertę wyrobów dachowych wysokiej klasy, dostosowanych do ich indywidualnych wymagań. Efektem tego dążenia było opracowanie płyt izolacyjnych i poszyciowych wysokiej klasy z poliizocyjanuranu (PIR).
Płyty poszyciowe
Płyty izolacyjne PIR

PAROIZOLACJA

Membrany paroizolacyjne firmy Elevate są przeznaczone do stosowania jako warstwa paroizolacyjna w systemach dachowych firmy Elevate.
no-category