Elevate oferuje systemów dachowych wysokiej klasy do pokryć dachowych budynków komercyjnych, przemysłowych i mieszkalnych. Od 1980 r. nasze wyroby zostały zainstalowane na setkach tysięcy dachów na całym świecie. Aby dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach, kliknij jedno z pól wyrobów znajdujących się poniżej.
 

EPDM

Systemy dachowe EPDM firmy Elevate to trwałe i niezawodne rozwiązanie hydroizolacyjne przeznaczone do stosowania w budynkach komercyjnych, przemysłowych i mieszkalnych.
Komunalne i komercyjne
Budynek mieszkalny

TPO

Podstawę systemu dachowego UltraPly TPO firmy Elevate stanowi termoplastyczna, trwała i przyjazna dla środowiska membrana dachowa TPO, przeznaczona do stosowania na płaskich i niskospadowych dachach budynków komercyjnych i przemysłowych.
no-category

IZOLACJA

Firma Elevate chce zapewniać swoim klientom kompleksową ofertę wyrobów dachowych wysokiej klasy, dostosowanych do ich indywidualnych wymagań. Efektem tego dążenia było opracowanie płyt izolacyjnych i poszyciowych wysokiej klasy z poliizocyjanuranu (PIR).
Płyty poszyciowe
Płyty izolacyjne PIR

PAROIZOLACJA

Membrany paroizolacyjne firmy Elevate są przeznaczone do stosowania jako warstwa paroizolacyjna w systemach dachowych firmy Elevate.
no-category