SZCZEGÓŁY

PRODUKTY ELEVATE

EPDM

Systemy dachowe EPDM firmy Elevate to trwałe i niezawodne rozwiązanie przeznaczone do stosowania w budynkach komercyjnych, przemysłowych i mieszkalnych.
Komunalne i komercyjne
Budynek mieszkalny

TPO

Podstawę systemu dachowego UltraPly TPO firmy Elevate stanowi termoplastyczna, trwała i przyjazna dla środowiska membrana dachowa, przeznaczona do stosowania na płaskich i niskospadowych dachach budynków komercyjnych i przemysłowych.
no-category

IZOLACJA

Firma Elevate chce zapewniać swoim klientom kompleksową ofertę wyrobów dachowych wysokiej klasy, dostosowanych do ich indywidualnych wymagań. Efektem tego dążenia było opracowanie płyt izolacyjnych i poszyciowych wysokiej klasy z poliizocyjanuranu (PIR).
Płyty poszyciowe
Płyty izolacyjne PIR

PAROIZOLACJA

Membrana paroizolacyjna V-Gard jest przeznaczona do stosowania jako warstwa paroizolacyjna w systemach dachowych firmy Elevate.

ZASTOSOWANIA GEOMEMBRAN

Firma Elevate oferuje elastyczne i trwałe systemy hydroizolacyjne do różnych zastosowań rolniczych, przemysłowych i komercyjnych.

DEKORACYJNE ZBIORNIKI WODNE

Woda przyciągała człowieka od niepamiętnych czasów. Wykorzystanie obiektów wodnych w strefach mieszkalnych było zawsze źródłem inspiracji dla architektów i projektantów krajobrazu. Już od ponad 40 lat w realizacji swoich projektów wykorzystują oni membrany Elevate.

ELEWACJE

Firma Elevate oferuje taśmy z gumy syntetycznej EPDM oraz specjalistyczne akcesoria składające się na kompleksowe rozwiązanie do izolacji elewacji.
Elewacje