Text Image

Wyższy poziom budowania

 

Oferowana przez nas jakość, innowacyjność i niezawodność od dziesięcioleci utrzymuje nas na pozycji lidera w branży. Naszym strategicznym priorytetem jest utrzymanie tych standardów. Istotą naszej obecnej i przyszłej działalności zawsze będą nasi specjaliści, którym klienci powierzają najważniejsze projekty, nasze wyjątkowe globalne doświadczenie oraz nasza zdolność do wskazywania najlepszych rozwiązań.

 

Nasze produkty

Pokrycia dachowe
Pokrycia dachowe
Aby zaspokoić wszelkie potrzeby klientów w zakresie pokryć dachowych, oferujemy membrany dachowe EPDM i TPO oraz bariery izolacyjne i paroizolacyjne.
Hydroizolacja
Hydroizolacja
Nasze łatwe w instalacji membrany EPDM mogą posłużyć do uszczelnienia dekoracyjnych elementów wodnych oraz jako geomembrany do zastosowań w rolnictwie, akwakulturze itp.
Ściany i posadzki
Ściany i posadzki
Oferujemy łatwe w montażu, niezawodne, trwałe i ekonomiczne rozwiązania do hydroizolacji elewacji i pomieszczeń podziemnych.

Our History

Text Image

1980

zaczynamy oferować membranę RubberGard™ EPDM — nasz sztandarowy produkt, który wprowadza nas do branży komercyjnych pokryć dachowych. Zainstalowany i objęty gwarancją zostaje nasz pierwszy dach pokryty membraną RubberGard EPDM.

 

1983

w Arkansas zostaje otwarta zostaje nasza pierwsza fabryka membran RubberGard EPDM.

 

1986

zaczynamy oferować i instalować membrany UltraPly™ TPO, które wprowadzają nas do branży termoplastycznych pokryć dachowych.

 

1988

poszerzamy naszą ofertę produktów dzięki przejęciu firmy Teltex/ICM. W sześciu włączonych do naszego portfolio fabrykach T.S. Industries rozpoczyna się produkcja izolacji ISO 95+TM Polyiso. 

 

Text Image

1990

w Brukseli zostaje otwarte nasze pierwsze biuro w Europie. W Azji instalowane są pierwsze membrany dachowe EPDM.

 

1991

w naszej ofercie pojawia się wzmocniona poliestrem membrana RubberGard o grubości 1,14 mm, aby zaspokoić zapotrzebowanie rynku światowego na membrany EPDM.

 

1993

wprowadzamy na rynek system taśm QuicksSeam™, który rewolucjonizuje naszą linię akcesoriów.

 

1996

rozszerzamy naszą linię produktów o samoprzylepne systemy bazowe.

 

1999

wprowadzamy na rynek membrany UltraPly TPO, a w Karolinie Południowej otwieramy nasz pierwszy zakład produkujący membrany TPO.

 

Text Image

2005

w Pekinie zostaje otwarte nasze pierwsze biuro w Azji.

 

2006

przejęcie fabryki membran termoplastycznych w Alabamie oraz centrum dystrybucji produktów w Ohio.

 

Text Image

2010

w Bratysławie zostaje otwarte nasze Wschodnioeuropejskie Centrum Techniczne.

 

2012

w amerykańskim stanie Indiana oddajemy do użytku Globalne Centrum Techniczne, którego zadaniem jest rozwój innowacyjności oraz tworzenie prototypów nowych produktów. 

 

2014

przejęcie produkującej EPDM firmy Giscosa mającej siedzibę pod Barceloną.

 

2015

opracowanie rozwiązania SecureBond, które przylega do całej membrany dachowej, aby zapewnić jak najmocniejsze połączenie i oszczędzać czas.

 

2019

w Heinsbergu w Niemczech zostaje otwarta nasza fabryka izolacji PIR.

 

Text Image

2021

spółki Elevate Building Products i Elevate dołączają do grupy Holcim. 

 

2022

nazwa systemów dachowych Elevate zostaje oficjalnie zmieniona na Elevate — główną markę produktów komercyjnych w ofercie pionu Holcim Building Envelope. Zmiana ta potwierdza nasze dążenie do budowania bezpiecznej, innowacyjnej i zrównoważonej przyszłości w drodze intensywnych inwestycji w badania i rozwój ukierunkowanych na rozwiązywanie problemów przyszłości. 

 

Text Image

Trwałe relacje 

 

Nasi pracownicy i partnerzy są podstawą naszej działalności. Z tego względu inwestujemy w doskonale wyszkoloną sieć sprzedawców, którzy potrafią zaspokoić potrzeby klientów. Nasze produkty cechuje wyjątkowa jakość, potwierdzona gwarancjami na najwyższym w branży poziomie. A to dopiero początek.

 

Text Image

Wspólne poszukiwanie doskonałości

 

Elevate wchodzi w skład pionu Building Envelope należącego do grupy Holcim, która obejmuje jedne z najbardziej szanowanych i innowacyjnych marek w branży budowlanej. Grupa Holcim jest obecna w 81 krajach i zatrudnia ponad 2 tys. pracowników na całym świecie, a jej marki łączy wspólny cel polegający na wspomaganiu rozwoju ludzi i naszej planety.

Skupienie na przyszłości

Nasze dążenie do zrównoważonego rozwoju 

 

Nasze rozwiązania przekraczają wymagania dotyczące zrównoważonego rozwoju. Z proaktywnym naciskiem na certyfikację LEED/ BREEAM w celu rozwiązania wspólnych problemów, nasze najlepsze obiekty badawczo-rozwojowe stanowią doskonałe zaplecze dla procesu innowacyjnego. Od specjalnych zespołów naukowo-technicznych skupionych na tworzeniu nowych, zróżnicowanych systemów dachowych po każdy zakład z certyfikatem jakości ISO 9001, możemy konsekwentnie wspomagać przyszłe pokolenia wraz z każdą budową.