Trwała ochrona cennego zasobu

Obok powietrza woda jest najważniejszym żywiołem dla życia. Jest to cenny i ograniczony zasób, którego nie należy marnować.

Z tego powodu w Elevate skupiamy się na ochronie tego składnika niezbędnego dla życia, produkując i dostarczając wysokiej jakości i przyjazne dla środowiska geomembrany EPDM stosowania w magazynowaniu wody.
 

Rozwiązania Elevate do magazynowania wody

Dysponujemy ponad 45-letnim doświadczeniem i wiedzą na temat dostarczania idealnych rozwiązań hydroizolacyjnych do udanych projektów na całym świecie, od małych zapór rolniczych po wielkie zbiorniki irygacyjne. Nasze geomembrany EPDM odznaczają się wyjątkową odpornością na przebicie i mogą wytrzymywać naprężenia mechaniczne podczas montażu i długotrwałej eksploatacji.

Od syberyjskiej tajgi, gdzie przez większość roku panują temperatury poniżej zera, po marokańską pustynię z prażącym słońcem i bardzo silnym promieniowaniem UV ― nasze geomembrany EPDM oferują niepowtarzalne korzyści w różnych zbiornikach irygacyjnych. Są one mocne, elastyczne, rozciągliwe, stanowiąc trwałe i niezawodne rozwiązanie hydroizolacyjne.

Dzięki dużym szerokościom arkuszy, z których każdy może zakrywać nawet 1000 m² powierzchni, nasze geomembrany EPDM umożliwiają łatwy i szybki montaż rolnikom i właścicielom inwestycji.

Skuteczność membran EPDM firmy Elevate sprawdzona w tysiącach projektów poza budynkami sprawia, że są one wykładzinami pierwszego wyboru!
 

NAJODPOWIEDNIEJSZE PRODUKTY