Elevate Insights to sekcja stworzona, aby informować wykonawców, właścicieli budynków, architektów o naszych produktach dachowych, do izolacji zbiorników i ścian.

Można tu znaleźć cenne spostrzeżenia dotyczące produktów, instalacji materiałów, szczegółów systemu, konserwacji, gwarancji, a także trendów w branży.

Jeśli masz więcej pytań, prosimy skontaktuj się z nami.

Wydajność zgrzewania membran TPO

Uzyskanie dobrej wydajności zgrzewania membran dachowych TPO zależy od kilku czynników. Tutaj można je poznać

Zalety i zastosowania membran paroizolacyjnych

Odkryj korzyści oferty membran paroizolacyjnych Elevate, zaprojektowanych specjalnie do zwiększenia wydajności systemów dachów płaskich.

Przyszłość to budownictwo modułowe

Budownictwo modułowe stanowi konfigurowalne, wydajne kosztowo i czasowo rozwiązanie oraz promuje energooszczędne projektowanie. Systemy dachowe RubberGard EPDM firmy Elevate to gotowe rozwiązania problemów.

Porównanie membran EPDM i TPO

Na dachach płaskich lub o niewielkim nachyleniu dwie popularne jednowarstwowe membrany dachowe to EPDM i TPO. Przyjrzyjmy się cechom, zastosowaniom, zaletom i wadom każdego z tych materiałów dachowych, abyś mógł podjąć świadomą decyzję.

Tajemnica trwałości UltraPly TPO

Membrany TPO to obecnie jedne z najszybciej rozwijających się produktów dachowych. Dzięki niezmienionej formule od 1996 r, UltraPly TPO doskonale spisuje się w testach laboratoryjnych oraz w trakcie rzeczywistego użytkowania, nawet po wielu dziesięcioleciach ekspozycji na działanie czynników zewnętrznych.

Ograniczanie — ponowne wykorzystanie — przetwarzanie

Odkryj, jak membrana dachowa Elevate RubberGard EPDM może w istotny sposób zmniejszyć wpływ budynków na środowisko.

Projektowanie ponad ograniczeniami

Dowiedz się, w jaki sposób membrany dachowe Elevate RubberGard EPDM pozwalają architektom przesuwać kreatywne granice i jednocześnie budować w zrównoważony sposób.

Rola dachu w systemach oceny budynków ekologicznych

Dowiedz się, w jaki sposób membrany dachowe Elevate pomagają uzyskać wysokie wyniki w metodach oceny zielonych budynków, takich jak LEED i BREAM

PRZYSZŁOŚĆ DACHÓW W ZIELONYCH BARWACH

Badanie potencjału zielonych dachów w krajobrazie miejskim. Odkrywanie korzyści dla środowiska, wymagań montażu oraz sposobu, w jaki membrany dachowe Elevate mogą to ułatwić.

Odkryj korzyści oferowane przez Elevate RubberGard EPDM

Odkryj wyjątkowe właściwości membran dachowych Elevate RubberGard EPDM — trwałość, zrównoważony rozwój i wiele więcej.