Elevate Insights to sekcja stworzona, aby informować wykonawców, właścicieli budynków, architektów o naszych produktach dachowych, do izolacji zbiorników i ścian.

Można tu znaleźć cenne spostrzeżenia dotyczące produktów, instalacji materiałów, szczegółów systemu, konserwacji, gwarancji, a także trendów w branży.

Jeśli masz więcej pytań, prosimy skontaktuj się z nami.

Tajemnica trwałości UltraPly TPO

Membrany TPO to obecnie jedne z najszybciej rozwijających się produktów dachowych. Dzięki niezmienionej formule od 1996 r, UltraPly TPO doskonale spisuje się w testach laboratoryjnych oraz w trakcie rzeczywistego użytkowania, nawet po wielu dziesięcioleciach ekspozycji na działanie czynników zewnętrznych.

Ograniczanie, ponowne wykorzystanie, przetwarzanie

Odkryj, jak membrana dachowa Elevate RubberGard EPDM może w istotny sposób zmniejszyć wpływ budynków na środowisko.

Projektowanie ponad ograniczeniami

Dowiedz się, w jaki sposób membrany dachowe Elevate RubberGard EPDM pozwalają architektom przesuwać kreatywne granice i jednocześnie budować w zrównoważony sposób.

Odkryj korzyści oferowane przez Elevate RubberGard EPDM

Odkryj wyjątkowe właściwości membran dachowych Elevate RubberGard EPDM - trwałość, zrównoważony rozwój i wiele więcej.

Generuj energię z użyciem membran dachowych Elevate

Dowiedz się, dlaczego membrany dachowe Elevate to najbardziej zrównoważony wybór do instalacji fotowoltaicznych.

Odkrywanie uniwersalnych warstw systemów dachowych Elevate

Poznaj kluczowe składniki konstrukcji dachowej zapewniającej długoterminową trwałość. Wybierz odpowiednie materiały i metody montażu, aby uzyskać odporny i energooszczędny system dachowy.

Przyszłość dachów w zielonych barwach

Badanie potencjału zielonych dachów w krajobrazie miejskim. Odkrywanie korzyści dla środowiska, wymagań montażu oraz sposobu, w jaki membrany dachowe Elevate mogą to ułatwić.

Rola dachu w systemach oceny budynków ekologicznych

Dowiedz się, w jaki sposób membrany dachowe Elevate pomagają uzyskać wysokie wyniki w metodach oceny zielonych budynków, takich jak LEED i BREAM.

Odporne dachy na odpornych budynkach

Odkryj znaczenie odpornych dachów w łagodzeniu wpływu ekstremalnych warunków pogodowych. Dowiedz się, jak membrany dachowe Elevate zapewniają długi okres eksploatacji budynku.

Siła paneli izolacyjnych PIR

Dowiedz się, dlaczego panele izolacyjne Elevate PIR są rozwiązaniem, którego poszukujesz