Kawałek raju w Twoim ogrodzie

Woda przyciągała człowieka od niepamiętnych czasów. Zbiorniki wodne w prywatnych ogrodach są źródłem przyjemności, relaksu i spokoju. Wykorzystanie obiektów wodnych w miejscu zamieszkania było zawsze źródłem inspiracji dla architektów i projektantów krajobrazu. Już od ponad 40 lat w realizacji swoich projektów wykorzystują oni membrany hydroizolacyjne firmy Elevate.

Niezależnie od swojego rozmiaru lub kształtu oczko wodne w ogrodzie tworzy piękną i zachwycającą przestrzeń dla rodziny i przyjaciół, gdzie można się gromadzić, bawić i przyjemnie spędzać czas. Obecność wody przyciąga motyle, ważki i ptaki, a także wprowadza element harmonii jako miejsce relaksu przez cały rok.
 

Rozwiązanie Elevate dla Twojego stawu

Nasze hydroizolacyjne membrany z EPDM spełniają wszystkie wymagania środowiskowe i jakościowe, dzięki czemu możesz cieszyć się swoim oczkiem wodnym w ogrodzie przez wiele lat. Nie uwalniają one żadnych substancji chemicznych do środowiska, dzięki czemu są bezpieczne dla wodnej flory i fauny. W związku z tym w oczku wodnym można umieszczać dowolne gatunki roślin i kwiatów wodnych, karpie koi i różne gatunki złotych rybek. Aby jeszcze bardziej puścić wodze fantazji, oczko wodne można jeszcze wyposażyć w pompy, oświetlenie, filtry i wiele innych elementów.

Jedną z głównych zalet membran EPDM jest łatwość konserwacji i montażu, zarówno dla totalnych amatorów, jak i profesjonalnych projektantów ogrodów z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy właściwe rozwiązania hydroizolacyjne do każdego zastosowania, od prostych oczek wodnych po bardziej skomplikowane projekty obejmujące strumienie, fontanny, czy kaskady, dzięki którym zbiornik wodny stanie się małym kawałkiem raju w Twoim ogrodzie.
 

NAJLEPSZE DOPASOWANIE DO PROJEKTU