Do prawidłowej instalacji systemu RubberCover EPDM potrzebna jest minimalna ilość akcesoriów. Wszystkie są produkowane i dostarczane przez Elevate, ich cechą wspólną jest prosta obsługa.

Odkryj nasz asortyment akcesoriów:

Produkty QuickSeam

Produkty do łączenia membran EPDM, ułatwiające montaż membrany RubberCover EPDM.

QuickPrime Plus

Przeznaczony do oczyszczania i gruntowania membran RubberCover EPDM i /lub podłoży, na które ma być nakładany produkt QuickSeam. 

Taśma łączeniowa QuickSeam

Częściowo zwulkanizowany pas membrany EPDM przylaminowany do taśmy QuickSeam. Przeznaczony do wykonywania i uszczelniania połączeń stykowych membran RubberCover EPDM.

Łata do narożników QuickSeam

Okrągła, niezwulkanizowana łata EPDM FormFlash przylaminowana do taśmy QuickSeam. Przeznaczona do obróbki zewnętrznych narożników lub do stosowania jako łata maskująca.

Kołnierz rurowy QuickSeam

'Prefabrykowany kołnierz do rur z taśmą QuickSeam przylaminowaną do spodu kołnierza. Przeznaczony specjalnie do obróbki sztywnych okrągłych przelotów i przepustów o średnicy od 25 do 152 mm.

QuickSeam SA Flashing

Niewzmacniana membrana RubberCover EPDM grubości 1,5 mm, całkowicie przylaminowana do taśmy QuickSeam. Można jej używać do łatwej obróbki elementów, gdzie wymagane lub preferowane jest użycie zwulkanizowanej membrany EPDM: murków, parapetów, rynien, ogólnych napraw dachowych, odprowadzeń wody i kołnierzy rur.

Kleje i środki czyszczące

Wszystko, co potrzebne do klejenia i czyszczenia membran RubberCover EPDM.

Klej RubberCover BA-2012

Rozpuszczalnikowy klej kontaktowy przeznaczony specjalnie do przyklejania membran RubberCover EPDM do zatwierdzonych materiałów izolacyjnych, drewna, metalu, betonu i innych odpowiednich podłoży.

Klej RubberCover BA-2016 S/TF

Natryskowy, rozpuszczalnikowy klej kontaktowy przeznaczony specjalnie do przyklejania membran RubberCover EPDM do zatwierdzonych materiałów izolacyjnych, drewna, metalu, betonu i innych odpowiednich podłoży.

Środek czyszczący C-20

Niezwykle szybko odparowujący odtłuszczacz na bazie alkoholu przeznaczony do skutecznego usuwania wszystkich klejów i uszczelniaczy Elevate oraz innych rodzajów zanieczyszczeń z membran EPDM, metalu i innych powierzchni odpornych na działanie rozpuszczalników.

Narzędzia

Zapewnia odpowiednie profesjonalne narzędzia niezbędne do zapewnienia wysokiej jakości montażu systemu dachowego RubberCover EPDM.

Pistolet natryskowy z wężem

Profesjonalny pistolet natryskowy z przedłużeniem, przeznaczony do stosowania z wężem gumowym długości 4 m  Oba produkty są przeznaczone specjalnie do natryskiwania klejów firmy Elevate.

Nakładka i uchwyt QuickScrubber

Służą do nakładania podkładu QuickPrime Plus.

Wałek z gumy silikonowej

Służy do wałkowania łączeń i detali montażowych po zastosowaniu produktów QuickSeam.