Od klejów po uszczelniacze: oferujemy kompleksowy asortyment akcesoriów zapewniających idealny montaż pokrycia dachowego z membrany EPDM. Dzięki temu możesz cieszyć się wygodnym dostępem do kompletnego zestawu wszystkich komponentów systemu dachowego EPDM z jednego źródła, co stanowi kolejną gwarancję najwyższej jakości.

Odkryj nasz asortyment akcesoriów:

 

Produkty QuickSeam

Odkryj nasz asortyment produktów do łączenia membran EPDM Są łatwe w użyciu i zapewniają długi okres eksploatacji.Discover our range of EPDM field-seaming products. They are easy to use and deliver long-term performance.

QuickPrime Plus

Przeznaczony do oczyszczania i gruntowania membran RubberGard EPDM i /lub podłoży, na które ma być nakładany produkt QuickSeam, płynny uszczelniacz lub uszczelniacz do zakładek. 

Taśma łączeniowa QuickSeam

Przeznaczona do łączenia arkuszy membrany RubberGard EPDM.

Wzmacniana taśma QuickSeam do mocowania obwodów (RPFS) 

Pas wzmacnianej membrany RubberGard EPDM MAX z przylaminowaną fabrycznie taśmą QuickSeam wzdłuż jednej z krawędzi. Używany do niepenetrujących wpięć podstawy zgodnie z wytycznymi firmy Elevate.

Taśma QuickSeam RMA

Pas wzmacnianej membrany RubberGard EPDM MAX z dwoma przylaminowanymi fabrycznie taśmami QuickSeam wzdłuż krawędzi. Służy do mocowania niepenetrujących membran RubberGard EPDM zgodnie z wytycznymi firmy Elevate.

Taśma do łat uszczelniających QuickSeam

Częściowo zwulkanizowany pas membrany EPDM przylaminowany do taśmy QuickSeam. Służy do przykrywania i uszczelniania pasów mocowanych na membranie zgodnie z wytycznymi firmy Elevate.

QuickSeam FormFlash

Niezwulkanizowany pas membrany EPDM przylaminowany fabrycznie do taśmy QuickSeam. Przeznaczony do obróbki na zewnątrz i wewnątrz narożników, rur i przelotów oraz innych zastosowań zgodnie z wytycznymi firmy Elevate.

QuickSeam SA Flashing

Niewzmocniona membrana RubberGard EPDM o grubości 1,5 mm, całkowicie przylaminowana do taśmy QuickSeam. Jest wyposażona w poliestrową przekładkę umożliwiającą łatwe zdejmowanie i zapewniającą doskonałą odporność na czynniki atmosferyczne. Można jej używać do łatwej obróbki elementów, gdzie wymagane lub preferowane jest użycie zwulkanizowanej membrany EPDM: murków, parapetów, rynien, ogólnych napraw dachowych, odprowadzeń wody i kołnierzy rur.

QuickSeam Flashing

Częściowo zwulkanizowany pas membrany EPDM przylaminowany do taśmy QuickSeam. Służy do obróbki metalowych krawędzi dachu i innych elementów zgodnie z wytycznymi firmy Elevate.

Kołnierz rurowy QuickSeam

Prefabrykowany kołnierz do rur z taśmą QuickSeam przylaminowaną do spodu kołnierza. Przeznaczony specjalnie do obróbki sztywnych okrągłych przelotów o średnicy od 25 do 152 mm.

Kołnierz do przepustów QuickSeam

Prefabrykowany kołnierz do rur z taśmą QuickSeam przylaminowaną do spodu kołnierza. Przeznaczony specjalnie do obróbki sztywnych okrągłych przelotów i przepustów o średnicy od 13 do 64 mm.

Zestaw do kieszeni przelotów

Przeznaczony specjalnie do użytku wokół przelotów niewielkich rur, klastrów rur, profili kątowych itp.

Podkładka pod ścieżki techniczne QuickSeam

Wysokiej jakości gumowe podkładki z taśmą QuickSeam fabrycznie przylaminowaną od spodu. Pełnią funkcję ochronną membrany RubberGard EPDM w obszarach regularnego ruchu pieszego po dachu.

Kleje

Odkryj nasze wysokowydajne kleje przeznaczone do klejenia membrany dachowej RubberGard EPDM do różnych podłoży.

Klej BA-2012

Rozpuszczalnikowy klej kontaktowy przeznaczony specjalnie do przyklejania membran RubberGard EPDM do zatwierdzonych materiałów izolacyjnych, drewna, metalu, betonu i innych odpowiednich podłoży.

Klej BA-2012 S/TF

Natryskowy, rozpuszczalnikowy klej kontaktowy przeznaczony specjalnie do przyklejania membran RubberGard EPDM do zatwierdzonych materiałów izolacyjnych, drewna, metalu, betonu i innych odpowiednich podłoży.

Klej BA-2004 (T)

Rozpuszczalnikowy klej kontaktowy przeznaczony specjalnie do przyklejania membran RubberGard EPDM do drewna, metalu, betonu, płyt izolacyjnych PIR, płyt poszyciowych ISOGARD™ HD i innych odpowiednich podłoży.

Modułowy klej E na bazie wody

Przeznaczony specjalnie do łączenia na mokro membran RubberGard EPDM z zatwierdzonymi podłożami drewnianymi w środowiskach wewnętrznych.  Można go również używać jako kleju kontaktowego na zatwierdzonych materiałach izolacyjnych i podłożach innych niż drewno.

Uszczelniacze

Służą do zapewniania wodoszczelności wszystkich detali konstrukcji z zastosowaniem membrany RubberGard EPDM.

Lap Sealant HS

Przeznaczony do uszczelniania i mechanicznej ochrony ściętych krawędzi produktów QuickSeam, jeśli jest to wymagane zgodnie z wytycznymi firmy Elevate. Można go również używać jako uszczelniacza uniwersalnego w innych zastosowaniach zgodnie z wytycznymi Elevate.

Water-Block Seal (S-20)

Zapewnia wodoszczelność, jeśli zostanie zaaplikowany pod ciśnieniem na elementach odprowadzeń wody i przelewów, zakończeniach ścian lub innych detalach konstrukcji zgodnie z wytycznymi firmy Elevate. 

Płynny uszczelniacz S-10

Dwuskładnikowy uszczelniacz przeznaczony do zapewnienia wodoszczelności wokół przelotów małych rur, klastrów rur, profili kątowych itp. w wykończeniach przelotów lub innych zastosowaniach zgodnie z wytycznymi firmy Elevate.

Środki czyszczące i farby

Membranę RubberGard EPDM można czyścić i powlekać za pomocą specjalnych produktów Elevate.

Środek czyszczący do łączeń (SW-100)

Przeznaczony do czyszczenia i przygotowywania zanieczyszczonych membran RubberGard EPDM w miejscach, na które ma zostać nałożony klej zgodnie z wytycznymi firmy Elevate, oraz detalach.

Środek czyszczący C-20

Niezwykle szybko odparowujący odtłuszczacz na bazie alkoholu przeznaczony do skutecznego usuwania wszystkich klejów i uszczelniaczy Elevate oraz innych rodzajów zanieczyszczeń z membran EPDM, metalu i innych powierzchni odpornych na działanie rozpuszczalników.

AcryliTop PC‐100

Estetyczna powłoka przeznaczona do nakładania na wszelkie membrany RubberGard EPDM, nowe lub istniejące.

Płyty, elementy mocujące i narzędzia

Uniwersalne i wytrzymałe elementy mocujące w postaci śrub są przeznaczone specjalnie do mechanicznego mocowania membran RubberGard EPDM, izolacji dachu lub akcesoriów takich jak listwy wykończeniowe itp. do pokładów dachu ze stali, drewna lub betonu.

Montaż wysokiej jakości membrany dachowej RubberGard EPDM wymaga zaledwie kilku prostych, lecz skutecznych narzędzi.

Płyty mocujące izolację

Przeznaczone specjalnie do stosowania z uniwersalnymi i wytrzymałymi elementami mocującymi firmy Elevate do mocowania płyt izolacyjnych PIR firmy Elevate, płyt poszyciowych Elevate ISOGARD HD lub innych zatwierdzonych płyt izolacyjnych/poszyciowych.

Płyty V

Przeznaczone specjalnie do stosowania z uniwersalnymi i wytrzymałymi elementami mocującymi firmy Elevate do mocowania (wzmacnianych) membran RubberGard EPDM i listew QuickSeam RPF.

Metalowe i zwijane listwy do łat

Wstępnie podziurkowane listwy z galwanizowanej stali do zakotwienia arkuszy membrany EPDM.

Listwa wykończeniowa

Aluminiowy ceownik używany do mocowania i zakańczania membrany RubberGard EPDM na pionowych podporach wykonanych z betonu, stali itp. o gładkiej i równej powierzchni. 

Pistolet natryskowy z wężem

Profesjonalny pistolet natryskowy z przedłużeniem, przeznaczony do stosowania z wężem gumowym długości 4,0 m  Jest przeznaczony specjalnie do nakładania klejów natryskowych.

Nakładka i uchwyt QuickScrubber

Służą do nakładania gruntu QuickPrime Plus.

Końcówka QuickScrubber Plus

Służy do nakładania podkładu QuickPrime Plus na podporach pionowych.

Wałek z gumy silikonowej

Służy do wałkowania akcesoriów QuickSeam.