Polegaj na nas przy swoim projekcie RubberGard EPDM

Membrana dachowa RubberGard EPDM może być instalowana tylko przez profesjonalnych wykonawców, którzy zostali przeszkoleni i zatwierdzeni przez Firestone. Różnorodne programy szkoleniowe są dostępne przez cały rok w zakładach rozsianych po Europie i Azji. Poprzez teorię i praktykę, naszym celem jest kształcenie wykonawców we wszystkich aspektach instalacji systemów dachowych EPDM, od poziomu początkującego do zaawansowanego.

Szkolimy również i kształcimy wykonawców we wszystkich narzędziach, które firma Firestone opracowała w celu prawidłowego projektowania, określania, szacowania i instalowania wysokiej jakości systemów dachowych RubberGard EPDM. Kompleksowy zakres zasobów technicznych, takich jak narzędzia do kalkulacji materiałów, wytyczne techniczne pokazujące krok po kroku metody instalacji, projekty systemów, rysunki detali, arkusze informacji o produkcie i arkusze danych bezpieczeństwa materiału są dostępne do konsultacji. Nasi eksperci techniczni pomagają również wykonawcom w realizacji specyficznych projektów, zarówno nowych dachów, jak i renowacji, określając najlepsze możliwe rozwiązanie i odpowiednie detale oraz biorąc pod uwagę unikalne wymagania każdego projektu.

Wsparcie Firestone rozciąga się na sam dach. Nasz zespół techników terenowych zapewnia pomoc przy rozpoczynaniu pracy i porady na miejscu podczas montażu oraz przeprowadza kontrole dachów.

Krótko mówiąc, zapewniamy wykonawcom pełne wsparcie na dachu i poza nim, od kompleksowego szkolenia po pełną pomoc techniczną przed, w trakcie i po zakończeniu pracy, niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w dziedzinie EPDM, czy masz już kilkuletnie doświadczenie.

ZDECYDUJ SIĘ NA ZMIANĘ NA EPDM JUŻ DZIŚ!